$ 1000 test horských kol - 2012 redux

Jsme ve druhém roce našeho testu horských kol na 1000 dolarů a blížíme se k závěru. Naše nejlepší horská kola pod 1000 dolarů byla hit a stále se zajímá o to, že jezdci hledají za tuto cenu nejlepší jízdní kola. Je to těžká kategorie, protože mezi jízdními kolami, které jsou připraveny na trať, je jasné rozdělení, a ty, které se zaměřují na lidi, kteří se jen snaží rozmazlovat

2014 Downhill World Champs náhled

Nejlepší světoví závodní závodníci se tento víkend v noci vydali do Hafjell Bike Park v Norsku, aby bojovali za nepolapitelné duhové pruhy. Místo může mít "park parku" ve svém jménu, ale nenechte se oklamat - Hafjell je tam s Méribel a Mont-Sainte-Anne z hlediska obtížnosti a je více než hoden hostit největší závod roku .

2014 Světový pohár ve sjezdu # 1: Neříkejte to návratu!

Sobotní závod byl elektrickým startem do sezóny Světového poháru v roce 2014 a rozhodně se všichni rozvinuli o závodech, které přijedou. S rozhovorem po celou sezónu, jak snadná byla trať Pietermaritzburg, byli překvapení jezdci, kteří zjistili, že horní část se změnila a stala se mnohem techničtější. To bylo díky návrháři kurzu Nigelovi Hicksovi, který doufal, že zajistí, že závodění na

2014 Downhill World Cup # 1 náhled

Po dlouhé zimě je na čase znovu závodit, letošní sezóna světového poháru se rozběhne jen dva dny v Pietermaritzburgu v Jižní Africe. Trať se objevila na okruhu Světového poháru za posledních několik let a vytváří obrovský rozkol v názorech jezdců. Chybí technické prvky a vyvýšení, které někteří považují za potřebné pro závodění na úrovni mistrovství světa, místo

2014 Světový pohár ve sjezdu # 2: Athertonové dělají dvojité

Déšť v deštném pralese Je zde něco zvláštního o závodech na horských kolech v dešti. Zdá se, že se všechno změní. Někteří jezdci havarují, někteří mají štěstí a někteří mají svůj život. Deštivá rasa je den, který si všimnete. Všichni směřovali do Austrálie a očekávali suchý, rychlý a poměrně jednoduchý kurz, ale po asi hodině tréninku se to všechno změnilo.

2014 Downhill World Cup # 2 preview

S Pietermaritzburgem provedeným a popraskaným, se série Světového poháru plaví do Cairns, Austrálie. Naposledy, když se do Cairns dostali nejlepší downhillers na světě, byl v roce 1996 na mistrovství světa. Na tomto závodě se objevovaly legendy jako John Tomac, Shaun Palmer, Nico Vouilloz a nejslavnější závodník všech, Steve Peat.

2014 Downhill World Cup # 3 náhled

Šestitýdenní přestávka byla a byla pryč, a my jsme zpátky do šílenství, které je světovým pohárem při sjezdech. Tento víkend vidí sérii přesunu do Fort William ve Skotské vysočině, proslulé největším davem na okruhu a jeho brutálně dlouhou a drsnou trasou. V loňském roce viděli Athertons dvojitý před domácím davem - mohou opakovat svůj úspěch?

2014 Mistrovství světa ve sjezdu # 4: Bryceland to dělá!

Tento víkend cirkus Sjezdového světového poháru se přestěhoval do Leogangu v Rakousku. Cyklotrasa ve stylu cyklistických parků byla zdrsněná několika novými skalními úseky a velké počasí v den závodění znamenalo vysokou rychlost a malé okraje. Tady jsou moje hlavní události ... Den krysy! Je to dlouhá doba pro britský Josh Bryceland (Santa Cruz Syndicate), ale neděli jsme viděli ten, který říkaj&#

2014 Downhill World Cup # 5 náhled

Po dlouhé přestávce v rozvrhu, aby se jezdci mohli vrátit domů na své národní mistrovství, Světový pohár v Downhillu se vrací v druhé polovině sezóny. Tento víkendový závod se koná v kanadském Mont-Sainte-Anne. MSA je na okruhu Světového poháru od roku 1991 a má směs vysokorychlostních otevřených polí, technických dřevěných sekcí, skalních zahrad a velkých s

2014 Downhill World Cup # 6 náhled

Mont-Sainte-Anne se cítí, jako by se to stalo jen včera, ale závodníci světového poháru se již vydali na jih do Windhamu, jen něco málo přes 100 mil od vnitrozemí New Yorku ve venkovském státě New York. Trať byla zničena povodněmi v roce 2011 a muselo být přestavěno místní komunitou. Její lidé jsou zjevně hrdí na to, že jim závod přišel.

2014 Downhill World Cup # 6: Ratboy to dělá znovu!

Doufám, že v sedmi kolech bude mít sedm různých vítězů, jsou dobře a opravdu u konce, ale my britští fanoušci jsou léčen k něčemu ještě lepšímu. Josh Bryceland vyhrál světové poháry s Stevem Peatem, aby s ním oslavil pocit scény z filmu Sprung! Windhamův krátký závod se ukázal jako skvělá závodní dráha a vytvořil nejtěžší závodní závody, které jsme viděli po celý rok.